Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe "Bosman"

Ryszard Frankowski

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętym przewozie osób nieprzerwanie od 1994 roku, dysponujemy pojazdami o różnorodnej ilości miejsc. Możemy zaoferować zarówno wynajem samochodu osobowego dla 1 osoby, jak i wynajem autokaru, w którym zmieści się 63 pasażerów.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i zezwolenia potrzebne do wykonywania transportu drogowego osób w kraju i poza granicami. Od 2017 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystki.

Oferujemy wynajem autokarów w Łebie, Lęborku, Słupsku, Rumi, Redzie, Wejherowie, Sierakowicach, Kartuzach, całym Trójmieście (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i okolicach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
  • rodzinna firma
  • własne zaplecze techniczne
  • nowoczesna zróżnicowana flota
  • doświadczeni zawodowi kierowcy
  • indywidualne podejście do klienta
  • bezpieczeństwo i wygoda podróży

Nasza firma powstała w połowie lat 80, początkowo zajmowaliśmy się transportem ciężarowym i robotami ziemnymi. W roku 1990 powstał „pensjonat Bosman” a w raz z nim zaistniała potrzeba przewozu dzieci na zielone szkoły z południa polski do naszego ośrodka.

Z czasem firma zaczęła rozszerzać ofertę o wycieczki szkolne, przewozy pracownicze oraz wyjazdy turystyczne dla zorganizowanych grup na terenie naszego kraju. W krótkim czasie rozwój i potrzeby klientów sprawiły, że uzyskaliśmy licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Stałe inwestycje w naszą flotę i zaplecze techniczne pozwoliły na dalszy rozwój firmy. Naszą ofertę rozszerzyliśmy o przewozy Melexami na terenie Łeby oraz uzyskaliśmy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki.